Resultats XXVII Travessa Platja de La Pineda

Resultats de la Travessa Platja de La Pineda 2014:

Gran masculí

POSICIO TEMPS DORSAL NOM COGNOM FITXA CLUB CATEGORIA
1 24,32 232 Guillem Pujol Belmonte 45967744J cn mataro Cadet
2 24,38 249 Pablo Pedrosa Cañero 48195786-E Sabadell Cadet
3 27,05 289 Cesar G-Espresati 48012840H C.N. TARRACO Cadet
4 27,17 130 Sergio Torres Serrano 77119942 Club Natació Granollers Cadet
5 27,23 151 Albert Lamas Escruela 47899907 Club Natació Cornellà Absolut
6 27,26 147 Aitor Lagos Pau 47324144 Club Natació Cornellà Absolut
7 29,11 223 DAVID HUERTAS IGLESIAS 17763749K STADIUM CASBLANCA Màster
8 29,27 252 Jordi Compte Garcia 39737470 INDEPENDENT Màster
9 29,3 190 Pol Espejo Anguita 47839072 Club Natació Sitges Juvenil
10 29,4 206 KEVIN CORNEJO GAROFANO 48007785 C.N.VILA-SECA Cadet
11 29,43 260 Gerard Pujol Hernandez 47852683 Club Natació Sitges Cadet
12 29,5 205 OSCAR ROMERO PEREZ 47765216 C.N.VILA-SECA Màster
13 29,52 280 Raúl Pedrosa Cañero 48195785-K Sabadell Infantil
14 29,53 145 Oscar Solé Puértolas 43715779 CN Lleida Màster
15 29,59 275 FERRAN SIRE FIGUERAS 39940727 REUS PLOMS Infantil
16 30,1 124 Isaac Muras Garcia 39926297E Cambrils Club Natació Absolut
17 30,3 230 Miquel Angel Lara Bertran 48011571z CN TARRACO Infantil
18 30,31 226 David Boudet Azcarate 77131974 Club Atletismo Huesca Màster
19 30,32 180 Sergio Sánchez Fernández P00858018 Cambrils Club Natació Juvenil
20 30,33 133 ALEX RUIZ URBANEJA 39951686L REUS PLOMS Infantil
21 30,34 258 Rodrigo Basurto Barbero 48024421 Club Natació Sitges Cadet
22 30,35 211 RAUL ROCH BLOM 52218289D Club Natació Sitges Màster
23 30,37 182 PABLO GIL FONZ 39470856 Cambrils Club Natació Juvenil
24 30,38 200 JORDI COROMINAS JODAR 45830829 CN CALELLA Màster
25 30,39 224 ANDREU NAVARRO BLASCO 73400989P C.N. Vinaròs Infantil
26 30,4 152 Jordi Moncasi Maldonado P00272025 CN Lleida Juvenil
27 30,43 155 David Bermejo Salvadó 47857575 Club Natació Amposta Infantil
28 30,46 158 Joel Bertran Izquierdo 47329265 CLUB NATACIO SANT ANDREU Juvenil
29 30,5 274 Albert Piñol Rivas 45721752Y Club Natació Sitges Infantil
30 30,59 139 Jesús Padilla Jiménez 21160903 Cambrils Club Natació Juvenil
31 31,08 185 Eric Rodríguez Ramos 47670671 Club Natació Cornellà Absolut
32 31,17 282 Arnau blanch 39932230k Cambrils Club Natació Cadet
33 31,2 176 Marc Zaragoza Carballido 48106833 Club Natació Cornellà Infantil
34 31,39 228 ROGER CAPARROS CHECA 48277042 CN TARRACO Infantil
35 31,5 196 Ivan Centellas Rivera 39955119W REUS PLOMS Infantil
36 31,57 197 Fernando Robles Cifuentes 39926504E Cambrils Club Natació Infantil
37 32,12 278 Carles Coll Martí 49648801N CN TARRACO Infantil
38 32,21 259 Antoni Sanchez Ruiz 48028399 Club Natació Sitges Cadet
39 32,35 257 Renato Valdez Ramirez 4619762 Club Natació Sitges Cadet
40 32,4 281 Eudald Alsina Mases 49261160j CN Lleida Infantil
41 32,59 186 Joaquín Abel Giménez Ávila 39938468 club natació salou Cadet
42 33,01 162 Josep Sanchez Sanz 47965287 cn sant andreu Juvenil
43 33,02 291 Jordi CERVERA GARCIA 3985235H C.N. REUS PLOMS Veterà
44 33,07 248 Sergio Bessa Jambrina 48002607 CN TARRACO Juvenil
45 33,1 181 Mario Alonso Valencia 46490101V Club Natació Cornellà Infantil
46 33,12 173 ALVARO POZO I CLARAMUNT 54175362N Associacio Natacio Gramenet Juvenil
47 33,14 204 Luis Millán Tabuenca 25140158P STADIUM CASBLANCA Veterà
48 33,17 283 Gerard Zamora Cobos 77793302B CLUB NATACIO SALOU Absolut
49 33,23 234 AGUSTÍ NAVARRO BLASCO 73400989 C.N. Vinaròs Infantil
50 33,26 207 AARON LINARES CANO 48137281 C.N.VILA-SECA Juvenil
51 33,28 159 Jordi Burgueño Barroso 46595411 CN Sant Adrià Màster
52 33,29 135 ADRIA EXPOSITO RUS 39932278T Cambrils Club Natació Infantil
53 33,34 276 arturo gaspar bello 73221950R STADIUM CASBLANCA Infantil
54 33,4 237 ENRIC ORMO RODRIGUEZ P00272052 CN Lleida Infantil
55 33,5 277 DAVID CASTAÑEDA SUBIRATS 20904231 C.N. Vinaròs Infantil
56 33,56 272 Jesús Bartolomé Sarsa 25362268F STADIUM CASBLANCA Infantil
57 34,01 172 marcus sanders campañá 39945659H club natació salou Infantil
58 35,3 212 MARC ROCH LLORENS 45129176W Club Natació Sitges Infantil
59 35,59 170 Arnau Tolos Gebelli 39916245K CN Lleida Cadet
60 36,01 246 Jordi Barés Cornet 39383809N INDEPENDENT Màster
61 36,06 183 JOSEP ANGLES OLIVÉ 39857831 Cambrils Club Natació Veterà
62 36,14 229 oriol muns casasayas 39399723X CN Sallent Absolut
63 36,2 250 MANUEL TORRES ALCAZAR 52256629P CNVILAFRANCA Màster
64 36,3 126 LUIS MARTOS DEL RIO 44871773s C.N. Kemufegu Màster
65 36,34 134 SANTI MATAMOROS CENTELLES 73387378K C.N. Vinaròs Màster
66 36,42 247 Sergi Barés Cornet 39390345Q INDEPENDENT Màster
67 36,45 188 Joan Carles Calero Hernandez 36567544m natacion Vilanova Veterà
68 36,49 156 JOAN TARRATS BAGET 39887020y Triatlo Cambrils Màster
69 37,01 128 MARC CANALDAS BONDIA 39472048T Cambrils Club Natació Infantil
70 37,16 144 Albert Vendrell Arderius 43711478 CN Lleida Màster
71 37,42 178 Iñigo Salguero García 39937819 club natació salou Cadet
72 38,33 218 IGNACIO MANUEL SERRET ESTELLER 18973711E C.N. Vinaròs Màster
73 38,42 129 XAVIER BAGES JANSÀ 39896519Y INDEPENDENT Màster
74 38,52 208 JUAN ANTONIO MALDONADO GONZALEZ P00485021 C.N.VILA-SECA Infantil
75 39,01 285 Joan Nebleza 52216640q Club Natació Sitges Màster
76 39,11 216 Jordi Alemany Bartomeu 47952039Y Club Natació Cornellà Absolut
77 39,46 141 JUAN GÓMEZ 72990286Q INDEPENDENT Màster
78 39,53 279 mario Sarabia fernandez 53831270T Associacio Natacio Gramenet Infantil
79 39,58 215 sergi roncero huertas 47670510c cnsantboi Absolut
80 40,02 241 CARLOS MORENO TIERNO 347332349 C.N Sabadell Màster
81 40,2 251 Andreu Marsal fortuny 39878903p Triatlo Cambrils Màster
82 40,41 125 JUAN CARLOS SAÑUDO MIRANDA 29133368G INDEPENDENT Màster
83 40,47 202 Enrique Cotonat Miguel 43406116x C.N.Catalunya Veterà
84 41,04 256 Alberto Conde Mellado 72460944 Donostri Màster
85 41,38 195 ARMANDO JONUT DACIAN 0X5957239 club natació salou Infantil
86 41,43 295 JULIO BENITO LORENZO 52587719J SEMINARIO MONZON Màster
87 41,56 263 Alar Sevillano amatriain 72477168m T.T.T Màster
88 42,06 270 lluís plans palau 39347877 C.N. Sirulus Artés Màster
89 42,2 161 Victor Carmona Rosich 49315659W club natació salou Juvenil
90 42,28 137 Fernando Bartolomé Usieto 25441276X INDEPENDENT Màster
91 42,29 187 Glicerio Diez Caballero 71405204w natacion vilanova Veterà
92 43,02 222 DAVID MILIAN SERRET 47477992N C.N. Vinaròs Juvenil
93 43,09 221 ALEXANDRU RUS X90171838V C.N. Vinaròs Juvenil
94 43,25 150 EMILIO LONGAS RIVAS 73242916Z STADIUM CASBLANCA Màster
95 43,33 165 Benjamin Garcia Balaguer 40923939Q INDEPENDENT Veterà
96 43,46 209 ALEX SERRANO JIMENEZ 29961582 C.N.VILA-SECA Infantil
97 44,01 273 VLADYSLAV KAZMIRUK 0Y1113368 C.N.VILA-SECA Infantil
98 44,15 254 ALVARO GARCIA BOTELLO 25192396 J C.N.HELIOS Màster
99 44,18 238 LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA 39699656 Triatlo Cambrils Màster
100 44,23 239 Eloi Roset Altadill 47828471V INDEPENDENT Màster
101 44,26 255 Jordi BAZ VIDAL 39718183N INDEPENDENT Màster
102 44,28 127 DAVID CERVERA GARCIA 43440237E INDEPENDENT Màster
103 45,32 266 RAMON FERRE PLANA 39671482R CN TARRACO TRIATLO Veterà
104 45,39 210 RICARD CARBO GIRONES 39864557Z REUS RUNNING Veterà
105 45,42 199 Antonio García Colomo 10170353y Club Natación Pabellón Ourense Veterà
106 46,2 288 Michalec Jack Andreas L4WJV010W INDEPENDENT Màster
107 46,28 286 Pau Lopez Calvet 47857735w C.N. Amposta Infantil
108 46,35 164 Adrià Garcia Rey 47860906E Club Natació Amposta Juvenil
109 46,4 201 Jordi Climent Botella 38126620A INDEPENDENT Màster
110 46,46 136 JOAQUIN OLIVA ARMISEN 73190370T OLIVA-HIDALGO TEAM Veterà
111 46,53 297 FIDEL ANGEL RECIO ANTUNEZ 43715333S INDEPENDENT Màster
112 46,57 214 XAVIER GUAMIS SERRA 39167932 CLUB NATACIO TERRASSA Veterà
113 48,21 149 JOSE ANTONIO LOPEZ ECHEVARRIA 25157717H STADIUM CASBLANCA Màster
114 48,28 198 Ignacio Pascual Velasco Chillon 47828424Q Montbike triatlò Amposta Veterà
115 48,36 179 jaume vidal 40896786a Lo Club Veterà
116 49,17 287 Andreu Panicella 47859249K C.N. Amposta Infantil
117 49,55 163 Alberto Reina Fernández 53311438Z INDEPENDENT Màster
118 51,2 292 VIOREL RAVAR 49636444Y C.N. Amposta Absolut
119 51,37 284 Alberto Malagoli x2578005 INDEPENDENT Veterà
120 52,4 148 Josep Macià Masdeu 52604048N INDEPENDENT Màster
121 53,18 175 Marc Ismert carayon X1996505j club natació salou Màster
122 55,03 220 MIGUEL ANGEL GARCÍA REQUENA 44276484N C.N. Vinaròs Màster
123 56,57 167 FELIX LAFARGA 47914921X INDEPENDENT Màster
124 57,26 166 IGNASI LAFARGA 47914920D INDEPENDENT Màster
125 57,3 298 LENOIR JEAN 51253300331 INDEPENDENT Màster
126 57,54 235 Juan Deigo Espejo Sampere 38052479Z Club Natació Sitges Veterà
127 58,01 293 JORDI ALVAREZ MOYA 45463548T INDEPENDENT Màster
128 58,48 168 Enric Bosch Felip 37667992 PME Tarragona Veterà
129 59,01 203 Armand Climent Botella 46059097x INDEPENDENT Màster
130 59,03 299 MIGUEL VINCENT 21705493W INDEPENDENT Màster
131 59,3 146 Baltasar Muñiz Casado 12402717J INDEPENDENT Màster
132 59,4 153 Oscar Traver Fuentes 47892511W Sant Sadurni Cadet
133 59,5 242 JAVI GARZON ESCAMILLA 49244487s CN SANT SADURNI Juvenil
134 59,59 160 Vincent Rome 90145201512 INDEPENDENT Màster

Gran femení

POSICIO TEMPS DORSAL NOM COGNOM FITXA CLUB CATEGORIA
1 27,29 321 Aida Bertran Izquierdo 47329264 CLUB ESPORTIU MEDITERRANI Cadet
2 29,13 304 Judith Torras Piedehierro 47920887 Club Natació Granollers Juvenil
3 29,21 307 Ona Jerez Gallegos 39403904M Club Natació Granollers Juvenil
4 29,33 335 Nora Arilla Rafols 48279549 cn Reus Ploms Juvenil
5 29,58 354 Carla Piñol Rivas 45721751M CLUB NATACIO SITGES Juvenil
6 30,19 338 Ana Muñoz Monfort 77133319J Stadium Casablanca Juvenil
7 30,2 339 BEATRIZ MARTINEZ RUIZ 39472821Z CAMBRILS CN Infantil
8 30,27 331 patricia prieto ferrer 54152822N CAMBRILS CN Cadet
9 30,58 316 Oumy Gassama Calzada 47953216 Club Natació Cornellà Cadet
10 31,08 308 Alba Cerrillo Martinez 47952863 Club Natació Cornellà Cadet
11 31,1 311 Noelia Garcia Sanchez 39472322K CAMBRILS CN Juvenil
12 31,5 366 Silvia Pradas Valverde 48278932 CN Tarraco Juvenil
13 32,07 334 CLÀUDIA ANGLÈS VALLS P00858051 CAMBRILS CN Infantil
14 32,43 347 ANNA COCOSTEGUI GARCIA 77792791 C.N. VILA-SECA Absolut
15 32,59 346 MARTA MARSAL VACCARO 23894569F CLUB NATACIO SITGES Juvenil
16 33,07 349 LAURA JIMENEZ HUERTAS P00485012 C.N. VILA-SECA Infantil
17 33,17 342 Natàlia Vendrell Vidal 77121522S CN León Màster
18 33,35 370 NEKANE APARICIO RESINA 49738591 X CLUB NATACIO SANT FELIU Infantil
19 33,4 373 ARIADNA PADILLA MUÑOZ P00272073 CNLLEIDA Infantil
20 33,56 309 Laura Rivera Rodríguez 77123012 CN Caldes Absolut
21 34,49 351 VALENTINA GALLEGO MADRID 49423670 C.N. VILA-SECA Juvenil
22 35,36 375 Paula Zaragoza Carballido 48106835 Club Natació Cornellà Infantil
23 35,38 328 Judith Arenal Ruiz 48009441 CLUB NATACIO SALOU Juvenil
24 36,11 369 ona gavalda Macias 39926847c cn reus ploms Infantil
25 36,21 326 MERITXELL SANCHEZ CODORNIU 48090544 independent Cadet
26 36,22 355 M.Angeles Marzo Gomez 44191913N CLUB NATACIO SITGES Màster
27 36,49 363 GEMMA LEIRO TORRES 43515177M CAMBRILS CN Màster
28 37,38 372 ÀNGELS CABALLÉ ROCA 47477228F CN AMPOSTA Infantil
29 37,42 327 Sonia Martín Taboada 47683737-E Club Natació Lleida Màster
30 39,15 353 Gemma Díaz Ruiz 44935679 Gavà Triatló Infantil
31 39,37 371 Judith Moncasi Maldonado P00272028 CN LLEIDA Infantil
32 39,4 345 Victoria García Guirado 10825044w independent Veterà
33 39,46 348 MONTSE FERNANDEZ GOMEZ 48275819 C.N. VILA-SECA Infantil
34 40,02 350 MARIA FERNANDEZ GONZALEZ 48014904 C.N. VILA-SECA Infantil
35 40,2 362 BEGOÑA SHAW HERRERO 39700689K Tennis Monterols Màster
36 42,13 317 VANESA VELASCO NAVARRO 46708852S CLUB NATACIO SALOU Màster
37 43,57 365 CLARA MODREGO SORRIBAS 17752677 N C.N.HELIOS Màster
38 44,17 325 MONICA Matamoros Gascón 52607951-M CN.-VILA REAL Màster
39 44,28 301 LLum Bruno 43719136T independent Màster
40 45,56 340 SILVIA PLATERO PARRA @00000050 CLUB NATACIO SALOU Infantil
41 46,01 344 carolina mulero abellan 39885399H independent Màster
42 46,06 341 Ariadna Pedreño Cuéllar 47832504W independent Absolut
43 46,28 330 Alexandra Rosca X-8603436-X CN AMPOSTA Infantil
44 46,33 329 Júlia Palacios Fandos 47859243-S CN AMPOSTA Infantil
45 46,57 322 Andrea Hernández Aguilar 47667735M independent Cadet
46 48,01 352 Roser Ruiz Velasco 33962338 Gavà Triatló Màster
47 48,07 356 PILAR RUS GARCÍA 1976 CN REUS PLOMS Màster
48 48,12 374 ANNABEL PRATS LÓPEZ 39962728 CLUB NATACIO SALOU Infantil
49 49,55 337 Mireia Llorens Domínguez 47112744G C.N. SANT SADURNÍ Màster
50 49,57 324 Tania Vendrell Vidal 77121753Q independent Màster
51 50,09 376 Marta VACCARO MARSAL 79290404C CLUB NATACIO SITGES Màster
52 50,19 320 Marisa Espinosa Borrego 44989404R independent Màster
53 51,2 379 ALEJANDRA RAVAT LADISLAO 48634610N CN AMPOSTA Infantil
54 51,21 378 JULIA MARTORELL PAGA 47858473G CN AMPOSTA Infantil
55 52,17 332 MERITXELL PEDRAZA HERNÁNDEZ 47856230-S independent Màster
56 54,3 359 ANA VACCARO MARSAL 52217638W CLUB NATACIO SITGES Màster
57 59,01 310 Beatriz Tusach Durán 39899913L independent Màster
58 59,25 380 ANNE RENOUD 80439300156 independent Màster
59 59,3 312 ALBA LINARES CARRETE 39892102-M independent Màster
60 59,35 313 Elsa Techer 110875N00839 independent Màster
61 59,4 333 Sandra López Cugat 47856195A independent Màster
62 59,5 323 Raquel Suarez Rojo 71129123J independent Màster

Petita masculí

POSICIO TEMPS DORSAL NOM COGNOM FITXA CLUB CATEG.
1 19,27 77 Dani Fibla Pujol 47480767G C.N.AMPOSTA Aleví
2 19,3 109 Tizziano Conti Andreotta 8626848P C.N.HELIOS Aleví
3 19,35 106 juan gonzalerz 48274673L club natacio tarraco Aleví
4 20,4 70 Alex brull marti 47862357R C.N. Amposta Aleví
5 20,57 66 Iván Alloza Boullosa 25355386w Stadium Casablanca Aleví
6 20,58 115 victor gaspar bello 73221951w stadium casablanca Aleví
7 21,22 98 IAN CALVO RIVAS 47937848Y C.N. Vinaròs Aleví
8 21,23 89 NICOLAS MUÑOZ PEREZ 48139568 C.N. VILA-SECA Benjamí
9 21,38 117 Arnau Jerez Gallegos 26297396 C.N. Granollers Aleví
10 22,01 69 Pepe Vendrell Garcia 47982426 CN Lleida Aleví
11 22,03 78 Abel Garcia Muñoz 49872710Q CEBLL (Club Natació Esplugues) Aleví
12 22,09 76 Enric Cárdenas Martínez 48086635Y CEBLL (Club Natació Esplugues) Aleví
13 22,28 111 Raül Martínez Marsillach 39962638T CN Reus Ploms Aleví
14 22,3 116 Francesc Alsina Mases 49261158b CN Lleida Aleví
15 22,44 88 POL VARA GUIRADO 48277221 C.N. VILA-SECA Aleví
16 22,45 73 Gerard Garcia Rey 47860907T C.N. Amposta Aleví
17 23,44 75 Aarón Gargallo Figueres 47860646S C.N. Amposta Aleví
18 23,5 102 Pol Duch Velasco 48278498A club natacio tarraco Benjamí
19 24,01 86 Jorge Millán Juberías 26057154V Stadium Casablanca Aleví
20 24,11 104 iago sparano capdevila 48136213L club natacio tarraco Aleví
21 24,27 71 YANKARLO RONCANCIO SANCHEZ 39928134L CN Reus Ploms Aleví
22 25,03 87 JAVI SEGOVIA LINARES 77792925 C.N. VILA-SECA Benjamí
23 25,04 110 Lazzaro Conti Andreotta 8626925Q C.N.HELIOS Benjamí
24 25,43 105 lautaro sparano capdevila 48136214C club natacio tarraco Pre-benjamí
25 26,09 90 GUILLEM PEREZ LEON 49645892 C.N. VILA-SECA Aleví
26 26,1 68 VICTOR CALVO ASENSIO 73412640K STADIUM CASABLANCA Aleví
27 26,3 74 XAVIER PAGA MATAMOROS 49632694M C.N. Amposta Pre-benjamí
28 26,31 72 Joan Musté Ramirez 39931077H CN Reus Ploms Aleví
29 26,32 82 Alex Aceituno 47955142 CEBLL (Club Natació Esplugues) Aleví
30 26,52 114 Jordi Manel BAZ AGUILAR 49422433x club natacio tarraco Benjamí
31 28,37 97 ERIC ATIENZA MARZO 48244374B CLUB NATACIO SITGES Benjamí
32 28,4 79 JOAN FUMANAL HERRANZ 39955187 CN Reus Ploms Benjamí
33 28,41 93 LUCIO MACHADO VACA 49315366 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
34 28,45 96 MARTÍ ROSELL DÍEZ 39976581 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
35 29,47 99 AIDAN CALVO RIVAS 20613215V C.N. Vinaròs Pre-benjamí
36 29,5 95 TEO ROCH VACCARO 53971216Z CLUB NATACIO SITGES Benjamí
37 30,01 100 SANTI MATAMOROS TACLÓ 20613012K C.N. Vinaròs Benjamí
38 30,25 85 Sergi Galindo Armengol 49420968V club natacio tarraco Benjamí
39 30,3 112 David Martínez Marsillach 39962639R CN Reus Ploms Benjamí
40 31,28 101 SAMUEL GASPAR BELLO 73471042A STADIUM CASABLANCA Pre-benjamí
41 35,02 91 HECTOR ROSA RUBIO 39955589 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
42 35,31 94 ADRIAN MACHADO VACA 49315365 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
43 36,28 107 jesus gonzalez garcia 48274674C club natacio tarraco Benjamí
44 37,12 67 JAN EXPOSITO RUS 39471153W Cambrils Club Natacio Pre-benjamí
45 39,36 81 Marc Aceituno 48070904 CEBLL (Club Natació Esplugues) Pre-benjamí
46 44,06 92 LUCAS PEREZ LEON 49645841 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí

Petita femení

POSICIO TEMPS DORSAL NOM COGNOM FITXA CLUB CATEGORIA
1 19,19 4 Natalia Naya Manero 77221645L Stadium Casablanca Zaragoza Aleví
2 19,3 11 LAIA MESAS MARTOS 48063933M C.N. CORNELLA Aleví
3 19,31 23 Laura Rodríguez Santaularia 47115051 Club natació Igualada Aleví
4 19,56 377 Manuela Rodriguez CAMBRILS CN Aleví
5 19,57 54 Alba Franco Abad 73440086M C.N.HELIOS Aleví
6 20,07 1 Alba Gonzalez Nuez 48015080G C.N. TARRACO Aleví
7 20,58 34 AMBAR MARIA CAMPOS PINEDA 48014227 C.N. VILA-SECA Aleví
8 20,59 50 JULIA HEREDIA NEVADO 49317688F C.N. TARRACO Aleví
9 21,1 49 Anna Claver Marca 49874294J C.N. TARRACO Aleví
10 21,12 32 ABRIL RIUS PELLEJÀ 48139590 C.N. VILA-SECA Benjamí
11 21,32 30 MARINA TORRE CRESPO 49422749 C.N. VILA-SECA Aleví
12 21,36 56 Carla López Castro 39943788X C.N. REUS PLOMS Aleví
13 21,52 22 ANNA ASTASIO OLIVÉ 48279351 C.N. TARRACO Aleví
14 21,56 5 BLANCA LOPEZ SANTOS 26059893L Stadium Casablanca Zaragoza Benjamí
15 21,59 19 MARTA ROS BORRELL 48279190M C.N. TARRACO Aleví
16 22,06 55 Lorena Marquina Pedrola 25356528V C.N.HELIOS Aleví
17 22,14 10 PAULA PAGA MATAMOROS 49632693G CN.AMPOSTA Aleví
18 22,17 27 HRISTINA IVANOVA 0X4659349 C.N. VILA-SECA Aleví
19 22,37 35 Laia Díaz Ruiz 45180914 Gavà Triatló Aleví
20 22,4 13 CARLA PETISME ROYO 25357249W Stadium Casablanca Zaragoza Aleví
21 23,14 29 JUDITH MONTANO HERNANDEZ P00485019 C.N. VILA-SECA Aleví
22 23,17 57 LORENA NAVARRO CABALLERO 39953170P C.N. REUS PLOMS Aleví
23 23,22 48 Clàudia Pallarès Solernou 21161950H CAMBRILS CLUB NATACIO Aleví
24 23,27 28 ROCIO MURILLO CORNEJO P00485112 C.N. VILA-SECA Benjamí
25 23,3 6 Iris Reche Ruiz 39963675w C.N. REUS PLOMS Aleví
26 23,37 14 NURIA CORONADO MUR 21160786G CAMBRILS CLUB NATACIO Aleví
27 23,5 42 AINHOA GARCÍA GARCÍA 20922625P C.N. Vinaròs Benjamí
28 23,53 51 IRINA SEBASTIÀ MOYA 73402860 C.N. Vinaròs Aleví
29 23,57 36 CLAUDIA MATAMOROS TACLÓ 20613011C C.N. Vinaròs Aleví
30 25,17 31 JENNIFER RUEDAS GIRAL 49315766 C.N. VILA-SECA Aleví
31 25,37 7 Naiara Reche Ruiz 39963676A C.N. REUS PLOMS Benjamí
32 25,49 8 ALBA MACIA PARDINA 39955579 C.N. SALOU Benjamí
33 26,01 44 JOANA RAQUEL BRITES DIPPL 73402826M C.N. Vinaròs Aleví
34 26,06 15 sofia ismert zaripova 0X7540120 C.N. SALOU Benjamí
35 27,09 12 Sara Aguado Nieto 39952900 C.N. SALOU Benjamí
36 27,4 2 Júlia Gonzalez Nuez 48015081M C.N. TARRACO Benjamí
37 28,33 16 Marina Pàmies Recasens 39962152C CAMBRILS CLUB NATACIO Aleví
38 28,37 24 julia navarro sanches 39472468 CAMBRILS CLUB NATACIO Aleví
39 28,42 18 Elena Sánchez Fernández 21160729Q CAMBRILS CLUB NATACIO Benjamí
40 28,48 33 AGNÈS RIUS PELLEJÀ 48139591 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
41 28,49 3 LUCIA Gonzalez Nuez 49316763W C.N. TARRACO Pre-benjamí
42 31,22 17 Judit Pàmies Recasens 39962153K CAMBRILS CLUB NATACIO Benjamí
43 33,53 59 Duna Jerez Gallegos 26297394E C.N. Granollers Benjamí
44 35,13 25 MIREIA FERNANDEZ GOMEZ 48275820 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
45 36,58 40 AURA PÉREZ MIRALLES 47476828K C.N. Vinaròs Benjamí
46 36,59 37 LLUM SERRET BESER 73402561Q C.N. Vinaròs Aleví
47 37,01 45 SILVIA MILIAN SERRET 47477993J C.N. Vinaròs Aleví
48 37,06 43 LUCIA GARCÍA GARCÍA 20922626D C.N. Vinaròs Benjamí
49 44,3 52 KRISTINA OLIVÉ JOVÉ 49424450 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
50 49,36 38 MARTA BALAGUER ADELL 20920212X C.N. Vinaròs Aleví

Classificació de la XXVI travessa de La Pineda 2013

Aquesta es la classificació de la travessa de La Pineda:

Gran Masculí

POSICIO TEMPS
DORSAL
NOM
COGNOM
LLICENCIA
CLUB
CATEGORIA
1 25,28 74 Sergio Torres Serrano 77119942 Club Natació Granollers Cadet
2 25,45 130 ANTONIO ROLDAN GOMEZ 77619019 C.N.MATARO Màster
3 25,48 7 Ferran Ares Santamaria 46487605 esportiu mediterrani Cadet
4 25,49 158 CARLOS CUMPLIDO MAIRAL 48137445 CN TARRACO Cadet
5 25,56 51 Albert Lamas Escruela 47899907 Club Natació Cornellà Absolut
6 26,19 147 JORDI ROMERO TEMPORAL 39393137 CN CASTELLET Màster
7 26,42 84 Aitor Lagos Pau 47324144 Club Natació Cornellà Cadet
8 27,06 3 POL Roch tintore 477488332 C.N. SITGES Infantil
9 27,14 153 Òscar Solé Puertolas 43715779 C.N.LLEIDA Màster
10 27,18 115 Jordi Corominas Jodar 45830829 CN Calella Màster
11 27,26 170 Antoni Bordes Adell 20903946 C.N.Vinaros Cadet
12 27,27 62 LLUC Lopez gorjon 47747369J C.N. SITGES Infantil
13 27,42 46 JOSE JAVIER Monton cruz 47759249 CN TARRACO Màster
14 27,47 23 Sergio Sánchez Fernández 21160728S CAMBRILS CN Juvenil
15 27,48 57 Jordi Alemany Bartomeu 47952039Y Club Natació Cornellà Cadet
16 27,49 78 OSCAR Traver fuentes 47329448 club natació sant sadurni Cadet
17 27,57 19 Isaac Muras Garcia 3992697-E CAMBRILS CN Cadet
18 28,18 31 Alex Garcia Leiro P00858032 CAMBRILS CN Juvenil
19 28,24 2 RAUL Roch blom 52218289 C.N. SITGES Màster
20 28,31 82 ALEX Molina civit 47802978 club natació sant sadurni Juvenil
21 28,33 112 GUILLERMO GARZA CONDE 25359560 STADIUM CASABLANCA Infantil
22 28,35 99 OSCAR Romero perez 47765216 C.N. VILA-SECA Absolut
23 28,40 120 Jesus Sancho Tena 20903948 C.N.Vinaros Juvenil
24 28,42 121 DANI GRADOS CANOVAS 46784806 IGUALADA Màster
25 28,45 70 Miquel Angel Lara Bertran 48011571Z CN TARRACO Infantil
26 28,53 100 KEVIN Cornejo garofano 48007785 C.N. VILA-SECA Cadet
27 29,01 43 Antonio Moreno Calderon 39875138S C.N.REUS PLOMS Màster
28 29,10 39 POL Parra estrade 39954998L C.N.REUS PLOMS Infantil
29 29,15 40 JOSE MARIA Torrecillas dominguez 73017921 STADIUM CASABLANCA Juvenil
30 29,17 11 jesus Padilla jimenez 21160903 CAMBRILS CN Juvenil
31 29,18 161 Joel Bertran Izquierdo 47329265 Club Natacio Sant Andreu Juvenil
32 29,35 41 ANGEL Cabello berzosa 49318663Q C.N.REUS PLOMS Infantil
33 29,40 118 miquel sarlé 39927249P CAMBRILS CN Absolut
34 29,50 14 Jordi Rosales Rosales 47479193V C.N. Tortosa Cadet
35 29,51 27 Jordi Moncasi Maldonado 49751509-w C.N.LLEIDA Juvenil
36 29,55 180 DAVID BERMEJO SALVADO 47857575A AMPOSTA Infantil
37 30,01 101 DANIEL Martin villaran 48017241 C.N. VILA-SECA Cadet
38 30,10 58 ROGER Caparros checa 48277042 CN TARRACO Infantil
39 30,21 37 Alex Ruiz Urbaneja 39951686L C.N.REUS PLOMS Infantil
40 30,22 32 Daniel Garcia Leiro P00858035 CAMBRILS CN Infantil
41 30,30 59 Eduard Miralpeix Pujol 79303709 CAMBRILS CN Màster
42 30,31 129 Robert Casín Sànchez 48013987S CAMBRILS CN Absolut
43 30,32 75 Raúl Torres Serrano 77125450 Club Natació Granollers Infantil
44 30,33 81 JOAN Davila s 47752576 club natació sant sadurni Infantil
45 30,34 165 Enric Ormo Rodríguez P00272052 C.N.LLEIDA Infantil
46 31,09 255 JORDI CERVERA MARTINEZ 39852325H C.N. REUS PLOMS Veterà
47 31,10 192 ALBERT TORRES 39732766 C.N. TARRACO TRIATLO Màster
48 31,20 168 Sergio Bessa Jambrina 48002607C CN TARRACO Juvenil
49 31,30 56 fernando Vaquero vazquez 71930749c CAMBRILS CN Màster
50 32,01 6 Arnau Tolos Gebelli 39916245K C.N.LLEIDA Màster
51 32,16 162 EDUARD QUERALT REDUA 39916527G C.N.REUS PLOMS Màster
52 32,22 116 JOAN TARRATS 39887020 TRIATLO CAMBRILS Màster
53 32,40 93 Albert Vendrell Arderius 43711478 C.N.LLEIDA Màster
54 32,42 104 Gerard Zamora Cobos 77793302B Independent Absolut
55 32,48 102 AARON Linares cano 48137281 C.N. VILA-SECA Infantil
56 33,07 198 MIGUEL ANGEL MARTINEZ LOPEZ 52763989 CAMBRILS CN Màster
57 33,12 71 Xavier Ros Borrell 48279189G CN TARRACO Juvenil
58 33,23 10 fernando Robles cifuentes 39926504E CAMBRILS CN Infantil
59 33,27 33 Guillem Javaloy Berengueras 39952423C CAMBRILS CN Infantil
60 33,35 66 Guillem Judal Javier 39927081-R Independent Absolut
61 33,39 80 JAVIER Garzon escamilla 25371344 club natació sant sadurni Juvenil
62 33,40 5 Sebastià Vaccaro Marsal 77296498F Independent Veterà
63 33,41 4 MARC Roch llorens 45129176 C.N. SITGES Infantil
64 33,44 72 Ivan Centellas Rivera 39955119W C.N.REUS PLOMS Infantil
65 33,50 145 ORIOL GONZÁLEZ ACOSTA 39392932 CN CASTELLET Cadet
66 33,58 182
67 34,01 140 ALEX MARTÍNEZ TAPIA 39394205 CN CASTELLET Infantil
68 34,10 144 POL FERNANDEZ LOSADA 39477342 CN CASTELLET Juvenil
69 34,15 48 Oscar Pisa Martinez 39719513p C.N. VILA-SECA Màster
70 34,16 44 pau Monfort vela 47829767W C.N. Tortosa Juvenil
71 34,27 150 JAVIER BRIZ RAMIRO 73026660 STADIUM CASABLANCA Infantil
72 34,37 65 Dani Balart Nadela 47829940Z C.N. Tortosa Cadet
73 34,42 86 Andreu Pellisa Cortiella 47937722H C.N. Tortosa Juvenil
74 34,45 25 JORGE Torres garcia 39895821K Runners Tarragona Màster
75 34,52 127 SANTI MATAMOROS CENTELLES 73387478K C.T. JIJI-JAJA VINARÒS Màster
76 34,59 16 Toni Fayos Crespo 46120580Z Independent Veterà
77 35,10 18 CARLOS Moreno tierno 34733249Y C.N. Sabadell Màster
78 35,13 8 ADRIÀ expósito 39932278t CAMBRILS CN Infantil
79 35,14 152 PAU MESTRE DALMAU 46782638 IGUALADA Màster
80 35,18 91 Joaquin Abel Gimenez Avila 39938468 Club Natació Salou Juvenil
81 35,19 103 JUAN ANTONIO Maldonado gonzalez P00485021 C.N. VILA-SECA Infantil
82 35,25 111 Ramon Llauradó Pallejà 39880597T Independent Màster
83 35,31 125 Joan Nebleza Mirabent 52216640Q C.N. SITGES Màster
84 35,35 323 SERGI BEL BENEYTO 77308768H Runners Tarragona Màster
85 35,42 324 MANUEL VALDES BILCHES 25066708 INdependent Màster
86 35,52 135 Sergio Barrios Martinez 45493801-P Independent Màster
87 35,53 155 Joan Baiges Giralt 78577305 CAMBRILS CN Veterà
88 35,59 30 MARC Canaldas bondia 39472048 T CAMBRILS CN Infantil
89 36,03 36 Marc Sancho Espasa 39953005 C.N.REUS PLOMS Infantil
90 36,14 195 GUILLERMO BUISAC ALINS 39731646C CAMBRILS CN Màster
91 36,15 119 DÍDAC CUADROS MUGUERZA 40439471C SILUROS SWIM TEAM Màster
92 36,24 24 LUIS JAVIER Sanchez raja 39699656 TRIATLO CAMBRILS Màster
93 36,30 13 Emilio Tomé Méndez 39732828y Independent Màster
94 36,43 69 Sergi Gil Massó 48061041 C.N. SANT FELIU Infantil
95 36,50 193 VICTOR MARTINEZ GONZALEZ 48012033Q NATAGONA Infantil
96 36,55 164 Sergio García Catalán 46749777T CN TARRACO Màster
97 36,59 133 Roger Solanellas Griso 39942278 C. N. Riudecols Juvenil
98 37,02 128 ARTURO GIL JOHANSSON 39718680A CN TARRACO Màster
99 37,10 79 PAU Arranz perez 47116921 club natació sant sadurni Cadet
100 37,18 159 Victor Duran Secanell 43705416B CEM Capafonts Màster
101 37,23 97 Kevin Johan Geurtse Hierro 77794438 Club Natació Salou Juvenil
102 37,28 15 Aaron Alija Rafi 39937482Y CAMBRILS CN Infantil
103 38,02 28 Jordi Moncasi Argilés 43700553R C.N.LLEIDA Màster
104 38,10 34 Glicerio Diez- Cabllero 71405204 w CLUB NATACIÓ VILANOVA Veterà
105 38,34 90 Iñigo Salguero García 39937819 Club Natació Salou Juvenil
106 38,40 55 Lluis Garcia Ferrero 77116765L independent Màster
107 38,47 154 Carles Luri Manresa 39860410F TRIATLO CAMBRILS Màster
108 38,49 96 Marc Inglès Campor 48018638 Club Natació Salou Juvenil
109 39,14 38 Sergi Alegre Oller 38116827P independent Màster
110 39,20 61 JESUS Lopez santos 37332130W C.N. SITGES Màster
111 39,22 151 Jaume Ramirez ferre 77314004X Metal Bikers Màster
112 39,30 83 benji Cortes cortes 77308809 club natació sant sadurni Màster
113 39,47 186 ANDREAS FERRUCI 0X6760325 INdependent Màster
114 39,52 67 Emilio López Aliaga 43696620r Independent Màster
115 40,03 88 Virgili Muñoz Carceller 43552417 INDEPENDENT Màster
116 40,31 94 Avel·lí Martorell Estrenjer 39179808K CNT Veterà
117 40,43 160 Luis Enrique Sanchez Molina 49646400A Independent Màster
118 40,44 68 Jordi Fabregat Sumalla 47682977k Independent Màster
119 41,23 87 Josep Mata Coloma 79285093E Independent Màster
120 41,30 196 JOSE JUAN YEPES BEDMAR 39718522Y RUnners Tarragona Màster
121 41,31 264 JOSE LUIS VILLACORTA 39889123Q INDEPENDENT Màster
122 41,32 117 Marçal Ferre Xatruch 39703181Y Siluros Swim Team Màster
123 41,44 157 David Bové Jordana 39710701M CEM Capafonts Màster
124 42,32 166 Albert Puértolas Fabra 47697533H Independent Màster
125 42,53 197 MLECICHA JACEK ANDREAS L4WJV010W INDEPENDENT Màster
126 43,05 122 FERNANDO LÓPEZ VIZCARRA 18987401 IGUALADA Màster
127 43,39 50 xavier Guamis serra 39167932 c.n.t. Veterà
128 43,44 132 David Solanellas Griso 39942277 C. N. Riudecols Infantil
129 44,09 45 Manel Marcos Pastó 39702739r independent Màster
130 44,13 64 JORDI Gorjon vivo 45126125X C.N. SITGES Juvenil
131 44,25 63 FRANCESC Gorjon lopez 52216314N C.N. SITGES Màster
132 44,28 187 CRISTIAN RAVAR LLOREL X4340170R C.N. AMPOSTA Cadet
133 45,19 105 JOAN ANTON MIRET GABRIEL 39707167J CN TARRACO Màster
134 45,59 92 juanjo Davila Jiménez 35060147m club natació sant sadurni Màster
135 49,32 178 JOSE ANTONIO LOPEZ ECHEVARRIA 25157717H STADIUM CASABLANCA Màster
136 50,04 364 JORDI BAUTISTA 47858139S INDEPENDENT Màster
137 50,05 53 Albert Buch Llopart 49996151G club natació sant sadurni Cadet
138 50,33 134 Pol Vilanova Font 39939427 C. N. Riudecols Infantil
139 50,34 137 Jordi Llop Borràs 39964451 C. N. Riudecols Juvenil
140 50,40 9 JAUME BLANC CANUT 39813047 C.N. REUS PLOMS Veterà
141 50,49 136 Lluc Ferré Escobet 39977426 C. N. Riudecols Infantil
142 50,51 12 FERRAN Ruiz muntasell 77603417Z club natació sant sadurni Màster
143 51,13 108 Marc Ismert carayon X-1996505j Independent Màster
144 51,21 49 Luis Pisa Tolosa 25459926-F Triatlón Bajo Gállego Màster
145 51,30 190 WLADIMIR RIERA QUERALT 39704382B Runners Tarragona Màster
146 51,38 107 JORDI MESTRE COSTAS 37603110 IGUALADA Veterà
147 52,01 54 jordi Vidal canals 39699502f independent Màster
148 56,16 163 Ramon Albareda Planas 77311662 C Atletisme Vilafranca Màster
149 56,20 131 Santi Gené Marimon 39889886 C.N.REUS PLOMS Màster
150 56,29 188 RAMON GONZALEZ SIMON 39881503D Runners Tarragona Màster
151 59:65 251
152 59:72 236
153 59:80 85 JUAN MANUEL RECIO RODRIGUEZ 50051978 INdependent Veterà
154 59:85 269 MARC LAO CUEVAS 45498807T INdependent Màster

Gran Femení

POSICIO TEMPS
DORSAL
NOM
COGNOM
LLICENCIA
CLUB
CATEGORIA
1 27,52 381 Carla Piñol Rivas 45721751M C.N. SITGES Juvenil
2 28,43 372 ANNA Garcia cocostegui 77792791 C.N. VILA-SECA Absolut
3 29,42 383 Andrea Alonso Valencia 46464466G C.N. Cornella Cadet
4 29,51 349 Alba Cerrillo Martinez 47952863 C.N. Cornella Cadet
5 30,11 358 MERITXELL Sanchez codorniu 47664314 club natacio sant sadurni Cadet
6 30,16 360 MARINA Carrillo donaire 47752622 club natacio sant sadurni Infantil
7 30,20 361 Oumy Gassama Calzada 47953216 C.N. Cornella Cadet
8 30,27 371 VALENTINA Gallego madrid 49423670 C.N. VILA-SECA Juvenil
9 30,42 330 patricia Prieto ferrer 54152822N CN. CAMBRILS Juvenil
10 30,47 343 noelia Garcia sanchez 39472322K CN. CAMBRILS Juvenil
11 30,56 368 lara Aznar beltran 47593180Q Independent Infantil
12 30,61 356 teresa Parera olivè 43429614w clun natacio Sant Feliu Màster
13 31,13 367 emma Arranz sabadell 47962188 club natacio sant sadurni Infantil
14 31,25 351 Laura Rivera Rodriguez 77123012X CN Caldes Cadet
15 31,38 388 ALEJANDRA PALOMARES PALMA 39407446 CN CASTELLET Juvenil
16 31,46 380 IRINA TORELLÓ TORT 46781486 IGUALADA Màster
17 32,57 373 LAURA Jimenez huertas P00485012 C.N. VILA-SECA Infantil
18 33,20 366 CINTA Vilanova belmonte 43710271 CLUB NATACIO LLEIDA Màster
19 33,30 400 CAROL FERNANDEZ BONEL 47639039 CLUB NATACIÓ VILANOVA Màster
20 33,40 374 Natàlia Vendrell Vidal 77121522S club natacio sant sadurni Absolut
21 33,45 347 Vanesa Velasco Navarro 46708852 CN. CAMBRILS Màster
22 33,52 328 Sonia Martín Taboada 47683737-E CLUB NATACIO LLEIDA Màster
23 34,11 348 Gemma Leiro Torres 43515177M CN. CAMBRILS Màster
24 34,20 175 NURIA ESPAÑOL MARTORELL 47766060M C.N. TARRACO Màster
25 34,25 333 Sonia Martínez Aguilar 47937584H C.N. Tortosa Cadet
26 34,30 370 MONTSERRAT Fernandez gomez 48275819 C.N. VILA-SECA Infantil
27 34,40 363 Judith Arenal Ruiz 48009441 T Natació Salou Juvenil
28 34,54 377 ARIADNA PEDREÑO CUELLAR 47832504 club natacio sant sadurni Cadet
29 35,13 331 Silvia Prieto Ferrer 54152820X CN. CAMBRILS Infantil
30 35,23 340 Laia Castell Caubet 47479772 K C.N. Tortosa Juvenil
31 35,25 339 Meritxell Martí Franch 47824127C C.N. Tortosa Juvenil
32 35,50 332 Clàudia Sancho Lázaro 47861680Z C.N. Tortosa Cadet
33 35,59 394 ISABEL FONTANET LOPEZ 39379285 CN CASTELLET Màster
34 36,01 382 adriana pardo adame 48061124W C.N. Cornella Infantil
35 36,37 392 ALBA ROMERO TEMPORAL 39393138 CN CASTELLET Màster
36 38,03 353 Silvia Pradas Valverde 48278932 C.N. TARRACO Juvenil
37 38,10 344 Paula Martinez Ruiz 39472820 CN. CAMBRILS Juvenil
38 38,15 173 Queralt Caparrós Checa 48277041 C.N. TARRACO Juvenil
39 38,43 350 Marisa Espinosa Borrego 44989404R Independent Màster
40 39,07 369 MARIA Fernandez gonzalez 48014904 C.N. VILA-SECA Infantil
41 39,18 335 Monica Matamoros Gascón 52607951 C.N. Tortosa Màster
42 39,25 359 SARA Maldonado mu 47116921 club natacio sant sadurni Juvenil
43 40,12 399 NOEMI TORRAS CORTINA 39340192 A CLUB NATACIO LLEIDA Màster
44 40,30 389 LAIA ANDRES DEVANT 39390910 CN CASTELLET Juvenil
45 40,51 387 ANREA LUNA MOLINA 20573068 CN CASTELLET Infantil
46 41,32 386 RAQUEL LOPEZ LUCAS 39473456 CN CASTELLET Infantil
47 41,35 346 Rosa Maria Vilella Sabaté 77833755 CN. CAMBRILS Màster
48 42,12 337 Elena Martínez Jorba 39735685B C.N. TARRACO Màster
49 42,32 327 MARTA Vaccaro marsal 79290404 C.N. SITGES Màster
50 43,44 174 leslie violi x6520232p CN Reus Ploms Màster
51 43,45 378 PILAR RUS GARCIA 1976 CN REUS PLOMS Màster
52 43,47 176 LAURA PUIG TOLDRA 39925892P C.N. RIUDECOLS Màster
53 43,50 391 CARLA GARCIA CASTELLAR 39398351 CN CASTELLET Absolut
54 44,09 390 LAIA MARES RUEDA 77746731 CN CASTELLET Absolut
55 44,30 375 Tània Vendrell Vidal 77121753Q club natacio sant sadurni Màster
56 44,35 355 Júlia Palacios Fandos 47859243S CN. Amposta Infantil
57 46,04 393 ESTHER OLMOS LANZA 39374542 CN CASTELLET Màster
58 49,23 352 María Laura Palavecino Albelo 49646404 CE NATAGONA Màster
59 49,25 398 REGINA HERNANDEZ BARBER 37772137 L CLUB NATACIO LLEIDA Veterà
60 49,30 357 BEATRIZ Santos costan 29132610M Stadium casablanca Màster
61 50,18 342 Anna Arnau Gombau 47858378R C.N. Tortosa Cadet
62 51,21 191 MAMEN FERRER ARLANDEZ 40931790R C.NAUTIC LA RAPITA Màster
63 51,23 177 SONIA SANCHO BALAGUER 40935388B C.NAUTIC LA RAPITA Màster
64 55,23 376 ANAHI RODRÍGUEZ CRIVILLÉ 46058800N C.N. TARRACO Màster
65 55,54 181 MONICA MARTIN VIVANCOS 837832B RUNNERS TARRAGONA Màster
66 58,37 183 MARI CARMEN SANCHEZ BELLO 29098767H Independent Màster
67 58,39 184 ANNE RENOUD INdependent Màster
68 59,87 325 BELINDA CASTRO 39927315M Independent Màster

Petits masculí

POSICIO TEMPS
DORSAL
NOM
COGNOM
LLICENCIA
CLUB
CATEGORIA
1 17,56 202 Ferran Siré Figueras 39940727 C.N REUS PLOMS Aleví
2 18,16 215 Miquel Navarro Parera 49189456 club natació sant feliu Aleví
3 18,29 237 Albert Piñol Rivas 45721752Y C.N. Sitges Aleví
4 18,30 235 JOSE CANTERO MORAL 48065051 C.N.Cornella Aleví
5 18,40 238 Tomàs Lomero Arenas P00900435 Federació Andorrana Aleví
6 18,42 213 Aitor Moreno Cortes 39940289F C.N REUS PLOMS Aleví
7 19,40 207 TIZZIANO Conti andreotta X8626925 STADIUM CASABLANCA Aleví
8 19,50 249 ARTURO GASPAR BELLO 73221950 STADIUM CASABLANCA Aleví
9 19,53 216 Victor Fernandez Lucas 47952287 C.N. SANT FELIU Aleví
10 19,55 208 Alex Brull Martí 52608796E CN. AMPOSTA Aleví
11 20,01 253 DANI FIBLA PUJOL 47480767G CN. AMPOSTA Aleví
12 20,10 239 IAN CALVO RIVAS 47937848Y CN. VINAROS Aleví
13 20,13 227 ALEIX Aznar beltran 47593181Q Independent Aleví
14 20,50 203 ADRIA Cabello berzosa 49318664V C.N REUS PLOMS Aleví
15 20,53 205 IVAN Alloza boullosa 25355386 STADIUM CASABLANCA Benjamí
16 20,54 204 IVAN Garcia rica 17770121 STADIUM CASABLANCA Benjamí
17 21,01 218 GABRIEL Roncero campos 48142872 club natació sant sadurni Benjamí
18 21,15 95
19 21,18 224 ARNAU Sole ca 47832504 club natació sant sadurni Aleví
20 21,30 217 OSCAR Ramos casanova 47966335 club natació sant sadurni Aleví
21 21,40 246 GERARD OLIVA VIÑAS 39406581 CN CASTELLET Aleví
22 21,45 244 CARLES MARTÍNEZ MIRALLES 39408841 CN CASTELLET Aleví
23 21,50 382 VICTOR Fernandez rodriguez 47752580 club natació sant sadurni Aleví
24 22,10 247 SANTI PEREZ PEREZ 39408370 CN CASTELLET Aleví
25 22,15 212 Javier Galan Roldan 39953814 Club Natacio Salou Aleví
26 22,30 229 Jose Vendrell Garcia 47982426 CN Almenar Benjamí
27 22,40 250 VICTOR GASPAR BELLO 73221951 STADIUM CASABLANCA Benjamí
28 22,53 230 POL Vara guirado 48277221 C.N. VILA-SECA Benjamí
29 23,01 248 JORGE MILLAN JUBERIAS 26057154 STADIUM CASABLANCA Benjamí
30 23,15 228 VICTOR Calvo asensio 73412640 STADIUM CASABLANCA Aleví
31 23,35 185 ALEXANDRE FERNANDEZ RIPOLLES 39961477N NATAGONA Benjamí
32 24,32 225 RAUL Maldonado mu 47116922 club natació sant sadurni Pre-benjamí
33 25,01 226 Aaron Gargallo Figueres 47860646S CN. AMPOSTA Benjamí
34 25,15 231 GUILLEM Perez leon 49645892 C.N. VILA-SECA Benjamí
35 25,35 199 ANDREU MASIA PANISELLO 47859249K C.N. AMPOSTA Aleví
36 25,43 206 LAZZARO Conti andreotta X8626848 STADIUM CASABLANCA Pre-benjamí
37 26,21 209 Joan Ingles Campor 48018639 Club Natacio Salou Aleví
38 27,30 232 JAVI Segovia linares 77792925 C.N. VILA-SECA Benjamí
39 28,01 210 Ion Mestre Jimenez 77792786 Club Natacio Salou Benjamí
40 30,12 241 SERGI BIZARRO DOLS 39407768 CN CASTELLET Benjamí
41 30,47 252 TEO ROCH VACCARO 53971216 CLUB NATACIO SITGES Pre-benjamí
42 31,10 243 ARNAU GONZÁLEZ ACOSTA 39400718 CN CASTELLET Aleví
43 31,25 221 ALEIX Mu 47117028 club natació sant sadurni Benjamí
44 32,54 234 LUCIO MACHADO P00485112 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
45 33,01 242 ALEX PEREZ PEREZ 39408331 CN CASTELLET Benjamí
46 33,26 240 SANTI MATAMOROS TACLÓ 20613012K C.N. VINAROS Pre-benjamí
47 34,12 233 MARTI Rosell diez 39976581 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
48 34,50 200 XAVIER Pag 49632694 CN TORTOSA Pre-benjamí
49 36,35 219 PAU Figueres guzman 47752577 club natació sant sadurni Benjamí
50 36,48 194 JAN RUS EXPOSITO 39471153W C.N. CAMBRILS Pre-benjamí
51 40,47 222 JOAN Castro hernandez 48101699 club natació sant sadurni Benjamí

Petits femení

POSICIO TEMPS
DORSAL
NOM
COGNOM
LLICENCIA
CLUB
CATEGORIA
1 17,28 254 Yanira Serra Carrasco 47953701N C.N. CORNELLA Aleví
2 18,10 290 NOELIA Garzon escamilla 47752580 club natació sant sadurni Aleví
3 18,12 272 NATALIA Naya manero 77221645 STADIUM CASABLANCA Aleví
4 18,14 284 ALBA Fernandez rodriguez 47752527 club natació sant sadurni Aleví
5 19,13 293 ANNA Sanchez maldonado 47750623 club natació sant sadurni Aleví
6 19,14 278 ARIADNA Padilla mu P00272073 C.N. LLEIDA Aleví
7 19,15 268 Cristina Garcia Kirichenko 47932532A C.N. LLEIDA Aleví
8 19,26 274 JENNIFER Loopez gracia 48253648Q C.N. LLEIDA Aleví
9 19,30 260 PAULA Jimenez caseda 25207724 STADIUM CASABLANCA Aleví
10 19,35 288 SARA Navarro font p01049002 club natació sant sadurni Aleví
11 19,36 307 nekane Aparicio Resina 49738591X C.N. SANT FELIU Aleví
12 19,40 261 ANGELA Jimenez caseda 25207727 STADIUM CASABLANCA Aleví
13 19,42 315 LLUM SERRET BESER 73402561Q C.N. VINAROS Aleví
14 19,45 289 ELISENDA Ruiz tarridas 20564172 club natació sant sadurni Aleví
15 19,48 312 tania ortiz gonzalez 48066468 C.N. CORNELLA Aleví
16 20,32 320 JÚLIA JUNYENT CUGUERÓ 39501283 CN CASTELLET Aleví
17 20,53 286 HELENA tadeo urp 49244489 club natació sant sadurni Aleví
18 20,54 282 NATALIA Evangelista gasca 48090689 club natació sant sadurni Aleví
19 21,10 257 Àngels Caballé 474772228F CN. Amposta Aleví
20 21,15 270 ONA Gavaldà 39926847C C.N. REUS PLOMS Aleví
21 21,54 299 ABRIL Rius palleja 48139590 C.N. VILA-SECA Benjamí
22 22,01 296 ALBA Gonz 48015080 CLUB NATACIO TARRACO Aleví
23 22,10 313 Anna Claver Marca AAD352289 CLUB NATACIO TARRACO Aleví
24 22,13 295 JUDITH Cortes vilanova 49259437 C.N. LLEIDA Aleví
25 22,15 314 IRINA SEBASTIA MOYA 73402860Q C.N. VINAROS Aleví
26 22,25 258 Judith Moncasi Maldonado 49751510A C.N. LLEIDA Aleví
27 22,30 316 CLAUDIA MATAMOROS TACLÓ 20613011C C.N. VINAROS Aleví
28 23,13 303 LORENA Jimenez huertas P00485016 C.N. VILA-SECA Benjamí
29 23,15 305 JUDITH Montano hernandez P00485019 C.N. VILA-SECA Benjamí
30 23,20 266 VALERIA Andreu rodrigo 25203007 STADIUM CASABLANCA Aleví
31 23,23 273 CARLA Gracia oronich 77133715 STADIUM CASABLANCA Benjamí
32 23,30 279 IRIS Reche ruiz 39963675W C.N. REUS PLOMS Aleví
33 23,35 292 RITA Parera avil 48101698 club natació sant sadurni Aleví
34 24,17 321 ANNA GARCIA CASTELLAR 46527830 CN CASTELLET Aleví
35 24,20 277 Marta Ros Borrell 48279190M CLUB NATACIO TARRACO Aleví
36 24,21 298 AMBAR MARIA Campos pineda 48014227 C.N. VILA-SECA Aleví
37 25,25 285 AIDA Sanchez codorniu 23821114 club natació sant sadurni Benjamí
38 25,32 271 SOFIA Ismert zaripova X7540120 Club Natacio Salou Benjamí
39 25,35 322 Aura Perez Miralles 47476828K C.N. VINAROS Benjamí
40 25,37 267 CARLA Petisme royo 25357249 STADIUM CASABLANCA Benjamí
41 25,40 263 BLANCA Lopez santos 26059893 STADIUM CASABLANCA Benjamí
42 26,01 309 JENNIFER RUEDAS GIRAL 49315766 c.n. vila-seca Aleví
43 26,42 301 MARINA Torre crespo 49422749 C.N. VILA-SECA Benjamí
44 26,43 189 ALEJANDRA RAVAR X5303958 C.N. AMPOSTA Aleví
45 27,53 256 PAULA Pag 49632693 CN TORTOSA Aleví
46 27,55 306 ROCIO Murillo cornejo P00485112 C.N. VILA-SECA Benjamí
47 28,25 311 Julia González Nuez 48015081 Club Natacio Tarraco Benjamí
48 28,59 291 LAIA Sole ca 47891957 club natació sant sadurni Benjamí
49 29,10 283 JANA Perez anton 48088644 club natació sant sadurni Benjamí
50 29,15 297 CAMILA QUIÑONES C.N. VILA-SECA Aleví
51 29,32 259 NÚRIA Barber 39944512K C.N. REUS PLOMS Benjamí
52 29,50 265 CAROLINA Tselyunov X6595213 STADIUM CASABLANCA Benjamí
53 30,39 304 VERONICA Ramon diez P00485017 C.N. VILA-SECA Aleví
54 32,44 302 AGNÉS Rius pallej 48139591 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
55 35,13 308 Abril Velazco Cruz 31103003 Club Natacio Salou Benjamí
56 40,54 126
57 41,10 281 CARLA Sebastia mor 21774621 club natació sant sadurni Benjamí
58 41,50 287 ALEJANDRA Castro romero 48099583 club natació sant sadurni Pre-benjamí
59 42,40 280 MARIA Sebastia mor p01049023 club natació sant sadurni Aleví
60 45,06 310 MIFREIA FERNANDEZ GONZALEZ P00485113 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
61 45,38 294 LUCIA Sanchez maldonado 47752528 club natació sant sadurni Pre-benjamí

XXVI Travessa Platja de La Pineda 21 de juliol de 2013

Cartell XXVI_TravessiaUn any més celebrem la travessa de La Pineda.

Aquest any la prova es celebrarà el dia 21 de juliol de 2013.

Requisits:

  • Complimentar el full d’inscripció adjunt amb totes les dades.
  • Es necessari tenir Llicència Federativa vigent.
    (( en cas de no tenir-la, es podrà tramitar el mateix dia amb un cost addicional de 12€. ))
  • Acceptació i compromís de complir el reglament establert per aquesta prova.
  • Abonar 5€ en concepte d’inscripció.
    ((es faran efectius el dia de la proba al confirmar-se la inscripció))

Teniu tota la informació aquí:

XXVtravessia CAS

XXVI travessia CAT

Insciu-te a http://cnvilaseca.com/inscripcions/

Classificacions de la XXV TRAVESSA A LA PLATJA DE LA PINEDA

Descarrega el full de càlcul amb les cassificacions: Inscripcions 2012

O cunsulta els llistats:

XXV TRAVESSA A LA PLATJA DE LA PINEDA GRAN MASCULI

TEMPS POSICIO NOM COGNOM FITXA CLUB CATEGORIA
27,59 1 Luis Sanchez Olivares 73012472 A.D. Amigos del Remo Màster
28,03 2 Carlos Cumplido Mayoral 48137445 C. N. Tarraco Juvenil
28,05 3 Albert Lamas Escruela 47899907 C.N.Cornellà Cadet
28,08 4 Carlos Requeno Soler 73012472 A.D. Amigos del Remo Màster
28,13 5 Javier Nuñez Molano 47162794Y C.N. Metropole Màster
28,56 6 Ferran Ares Santamaria 46487605 Hospitalet Juvenil
29,30 7 Aitor Lagos Pau 47324144 C.N.Cornellà Cadet
29,36 8 Javier Masià Prieto 47956610 C.N.Cornellà Cadet
29,47 9 Eric Rodríguez Ramos 47670671 C.N.Cornellà Cadet
29,48 10 Isaac Muras Garcia 39926297-E Cambrils Club Natació Cadet
29,52 11 Aitor Alejandre Gonzalez 39899575A Cambrils Club Natació Màster
29,53 12 Mario Bartolome Buil 25185940C A.D. Amigos del Remo Màster
29,54 13 Borja Beltran Gomez 73158630 Baz Triatlon Cierzo Juvenil
30,05 14 oscar Traver fuentes 47892511 cn sant sadurni Juvenil
30,12 15 Raul Roch Blom 52218289 Club Natació Sitges Màster
30,14 16 Xavi Baeza reche 39881275B Club Natacio Reus Ploms Màster
30,15 17 Marc Casas Lazaro C.N.Reus Ploms Absolut
30,51 18 Pablo Quereda Rueda 48010429 C. N. Tarraco Juvenil
30,58 19 Nil Toboso Salas 48020939 Club Natació Sitges Juvenil
31,02 20 Gerard Pujol Hernandez 47852683 Club Natació Sitges Juvenil
31,05 21 DIEGO Walter lopez X4460564J INDEPENDENT Màster
31,11 22 Yeray Agundez Carrasco 39931679E Cambrils Club Natació Cadet
31,17 23 Miguel Garcia Bajo 72994268I A.D. Amigos del Remo Màster
31,25 24 Jordi Alemany Bartomeu 47952039 C.N.Cornellà Cadet
31,27 25 KEVIN Cornejo garofano 48007785 C.N. VILA-SECA Juvenil
31,30 26 Pol Roch Tintoré 47748832 Club Natació Sitges Infantil
31,32 27 Miquel Sarlé 39927249P Cambrils Club Natació Cadet
31,38 28 SERGIO Ibor castel 18061726 C.N.Zoiti89 Juvenil
31,42 29 javier Garzon escamilla 49244487 cn sant sadurni Infantil
31,50 30 Biel Arilla Rafols p00064085 C. N. Tarraco Juvenil
31,51 31 Fr. Xavier Pi Heredia 46536292R FXR – Fons X Resistència Màster
31,55 32 Guillem Escofet Micolau 47998677 C.N.Cornellà Cadet
32,04 33 antonio Moreno calderon 39875138 Club Natacio Reus Ploms Màster
32,10 34 Oriol Legarre Ruiz 48277988 C. N. Tarraco Juvenil
32,17 35 Victor Manuel Serrano Aravena 39930158L Cambrils Club Natació Absolut
32,18 36 Lluc Lopez Gorjon 47747369 Club Natació Sitges Infantil
32,51 37 ALBERT Rosell poblet 39899704 C.N. VILA-SECA Màster
32,56 38 Víctor Alsina i Trallero 47924657 Manyanet Club Natació Cadet
32,57 39 DAVID MILIAN SERRAT 47477992 C.N. VINAROS Infantil
32,58 40 Egoitz Blanco Gomez 44343751 URBAT I.K.E Juvenil
33,10 41 Marc Bove Balleste Club triantlo Runners world Tarragona Màster
33,43 42 Jordi Cervera Martinez 39852325H Club Natacio Reus Ploms Veterà
33,45 43 Marti Bigorda 77629786w CN TERRASSA Màster
33,46 44 MANUEL Moreno calderon 39875139 C.N. VILA-SECA Màster
33,59 45 ALBERT Rosell poblet 39899703 C.N. VILA-SECA Màster
34,04 46 Pol Espejo Anguita 47839072 Club Natació Sitges Infantil
34,21 47 Lluis Cotonat Miguel 43410313K C.N. Catalunya Màster
34,22 48 Angel Cabello Berzosa 49318663Q Club Natacio Reus Ploms Infantil
34,23 49 Carles Franco Barbens 36971350T C.N. Catalunya Veterà
34,24 50 ANGEL Lleixa galve 20907399 C. N. VINAROS Infantil
34,25 51 0scar Corominas Morilla INDEPENDENT Màster
34,35 52 Sebastià Vaccaro Marsal 77296498F Independent Veterà
34,48 53 Fernando Santana Sáenz 16609399h INDEPENDENT Màster
34,49 54 AARON Linares cano 48137281 C.N. VILA-SECA Infantil
34,52 55 RAUL Del cittadino X8708015P INDEPENDENT Màster
35,09 56 Arnau Blanch López 39932230K Cambrils Club Natació Juvenil
35,17 57 DANI Martin villaran 48017241 C.N. VILA-SECA Cadet
35,20 58 JOSEP Angles olive 39857831G Cambrils Club Natació Veterà
35,22 59 Pablo Gil Fonz 39470856G Cambrils Club Natació Infantil
35,27 60 Joan Tarrats Baget 39887020Y CAMBRILS CLUB TRIATLO Màster
35,30 61 alex Molina civit 47668490 cn sant sadurni Juvenil
36,46 62 Albert Bove Solanes 39731391H C. N. Tarraco Màster
36,50 63 Miquel Quesada García 47836692G INDEPENDENT Màster
36,55 64 William Olle Martinez INDEPENDENT Màster
38,50 65 jesus Padilla jimenez 21160903y Cambrils Club Natació Infantil
39,00 66 ARNAU Tolos gebell 39916245 INDEPENDENT Màster
39,05 67 Toni Torello Enrich 46585700 CN Cervera Màster
39,06 68 Alejandro Naya Manero 73021782 Stadium Casablanca Infantil
39,09 69 Javier Rodriguez Millan INDEPENDENT Absolut
40,39 70 fernando Aldecoa salazar 49648383P Cambrils Club Natació Infantil
40,54 71 albert Buch llopart 47996151 cn sant sadurni Juvenil
40,55 72 Piero Calandra x2819770q INDEPENDENT Màster
40,58 73 COCO Huerta varela 39923440 CAMBRILS CLUB TRIATLO Màster
41,13 74 Iulen Beltran Gomez 75158631 C.N. Helios Infantil
41,20 75 Francesc Gorjon Lopez 52216314 Club Natació Sitges Màster
41,34 76 pau Arranz perez 47946461 cn sant sadurni Juvenil
41,35 77 Dídac Cuadros Muguerza 40439471C INDEPENDENT Màster
41,36 78 CARLOS Moreno tierno 34733249Y INDEPENDENT Màster
41,39 79 Jesús Lopez Santos 37332130 Club Natació Sitges Màster
42,40 80 Andreu Marsal Fortuny 39878903P CCCAMP Màster
42,41 81 FRANCESC XAVIE Labarias vicente 39174411 C. N. TERRASSA Màster
42,42 82 Jose Gonzalez Alonso INDEPENDENT Màster
43,12 83 Oscar Martínez Castro 39471280 Club Natacio Reus Ploms Cadet
43,48 84 Ruben Garcia Martin 44991236 Q FXR – Fons X Resistència Màster
43,53 85 Ignacio Garcia Juan Triantlo Utebo Màster
44,36 86 Santiago Anguera Tarrago Club triantlo Runners world Tarragona Màster
44,45 87 Luis Enrique Sanchez Molina 49646400A INDEPENDENT Màster
44,49 88 XAVIER Guamis serra 39167932 C. N. TERRASSA Veterà
45,03 89 Cesar Miranda Renau 13933629 C.N. Catalunya Màster
46,27 90 PERE Norte blanc 39862285L Club Natacio Reus Ploms Màster
46,36 91 Floren Vallecillo Plata 30580256P INDEPENDENT Màster
46,51 92 LUIS JAVIER Sanchez raja 39699656-T CAMBRILS CLUB TRIATLO Màster
47,15 93 Cristian Binel Gonzalez INDEPENDENT Cadet
47,37 94 Roger Solanellas Griso 39943377 Club Natacio Reus Ploms Juvenil
47,39 95 Daniel Garcia Garcia 47678569Y INDEPENDENT Màster
47,47 96 Santi Gen{e Marimon 39889886 Club Natacio Reus Ploms Màster
48,00 97 RAMON Ferre plana 39671482R PEPE&FRIENDS Veterà
49,16 98 MANEL Marcos past 39702739 R INDEPENDENT Màster
49,17 99 Ramon Gil Millan 39847642G Cambrils Club Natació Veterà
49,40 100 Marçal Ferre Xatruch 39703181Y INDEPENDENT Màster
50,04 101 Oscar Villanova Pascual 39713416Y INDEPENDENT Màster
50,33 102 Santiago LaTorre Blanco 39720450-W Nessie Team Màster
50,34 103 Jose Aparicio Garcia 39735633-M Nessie Team Màster
50,43 104 oscar Punti fiestas 39176612E INDEPENDENT Màster
51,22 105 Jose Juan Yepes Bedmar 39718522 Club triantlo Runners world Tarragona Màster
55,43 106 Juan Manuel Recio Rodriguez INDEPENDENT Veterà
58,45 107 Benji Cortes cortes 77308809 cn sant sadurni Màster
59,28 108 Eduardo Chorro Ruiz 39714694L INDEPENDENT Màster
59,55 109 Juan Diego Espejo Sempere 38052479 Club Natació Sitges Veterà
59,56 110 jorge Alvarez Moya C.N Terrassa Màster
59,57 111 Jordi Del Castillo Acevedo 44990645T Corredors Cat Màster

XXV TRAVESSA A LA PLATJA DE LA PINEDA GRAN FEMENI

Posicio TEMPS NOM COGNOM FITXA CLUB CATEGORIA
1 29,40 Iris Nieves Iglesias 47899339 C.N.Cornellà Juvenil
2 29,56 Andrea Funes Ruiz 47953104 C.N.Cornellà Cadet
3 30,43 Noelia Garcia Sanchez 39472322-K Cambrils Club Natació Infantil
4 30,56 Nora Arilla rafols 48279549 C. N. Tarraco Infantil
5 31,28 Andrea Benjumea Rodríguez 47834792 C.N.Cornellà Juvenil
6 31,31 Miriam Ferre morillo 48006752 C.N. VILA-SECA Absolut
7 31,56 Eva Maria Hernandez Gonzalez 47773708 C. N. Tarraco Juvenil
8 31,57 sara Maldonado muñoz 47116921 cn sant sadurni Infantil
9 32,00 Alba Cerrillo Martinez 47952863 Natació Cornellà Juvenil
10 32,56 patricia Prieto ferrer 54152822N Cambrils Club Natació Juvenil
11 33,17 VALENTINA Gallego madrid 49423670 C.N. VILA-SECA Infantil
12 33,30 anabel Otero gonzalez 48009901T Cambrils Club Natació Màster
13 33,38 Paula Guerrrero Rusiñol 48268965S C. N.  Sabadell Infantil
14 34,07 Cristina Sánchez Rubio 47669786 Natació Cornellà Cadet
15 34,26 Maria Granados Martínez 47956134 C.N.Cornellà Juvenil
16 34,39 marina Carrillo donaire 48244020 cn sant sadurni Infantil
17 34,55 MIREIA Gimenez huguet 39937522 C.N.REUS PLOMS Infantil
18 35,39 LARA Aznar beltr 47593180 CLUB ESPORTIU MEDITERRANI Infantil
19 35,40 LORENA Ibor castel 18061725 C.N. Zoiti89 Cadet
20 36,46 rosa mª Gomez prat 47750923 cn sant sadurni Infantil
21 37,02 SONIA Torcal fernandez 49286048S C.N. SANT FELIU Infantil
22 37,12 PAOLA Moreno torres 48004759 C.N. VILA-SECA Infantil
23 37,20 Sonia Martín Taboada 47683737E Club Natació Lleida Màster
24 39,29 mireia Mauricio ribes 47664314 cn sant sadurni Juvenil
25 39,48 ariadna Pedreño cuellar 47832504 cn sant sadurni Cadet
26 40,40 Oumy Gassama Calzada 47953216 C.N.Cornellà Juvenil
27 40,50 ANA Lleixa galve 20907400 C.N. VINAROS Juvenil
28 41,00 Carla Muñoz Marín 47415516G Club Natació Parets Juvenil
29 41,05 NURIA Espa 47766060M INDEPENDENT Màster
30 41,21 Ruth Gonzalez carrera Independent Juvenil
31 41,48 María Montano Hernández 48010376S Independent Cadet
32 42,49 Inmaculada Gorjon Lopez 79290331 CLUB NATACIO SITGES Màster
33 43,45 Laura Caballé Roca 47477227Y Club Natació Amposta Juvenil
34 43,53 MONICA Rodriguez farran 47756300C INDEPENDENT Màster
35 44,15 Sílvia Pradas Valverde 48278932 C. N. Tarraco Infantil
36 44,17 Paula Martinez Ruiz 39472820 Cambrils Club Natació Juvenil
37 44,46 Monica Matamoros Gascòn 52607951M CN.TORTOSA Màster
38 44,49 Myriam Avis Perez 47813750Q C. N. Tarraco Màster
39 45,00 Rodaru Benedictet Independent Veterà
40 45,19 MARTA Vaccaro marsal 79290404C CLUB NATACIO SITGES Màster
41 47,00 NURIA Aguilo rojals 48005012 C.N. VILA-SECA Infantil
42 47,28 Andrea Hernández Aguilar 47667735M CN Sant Boi Juvenil
43 48,59 MARIA Beltran anitua 48012529 C.N. VILA-SECA Infantil
44 50,08 Jennifer Sanchez Diaz 52596590 Y FXR-Fons X Resitència Màster
45 51,14 CRISTINA Latorre blanco 39706078M INDEPENDENT Màster
46 51,40 Ana Salazar echavarria 39711506M Cambrils Club Natació Màster
47 51,47 Rosa Maria Vilella Sabaté 77833755F Cambrils Club Natació Màster
48 58,45 eva Ribes bernal 37370746r cn sant sadurni Veterà
49 59,00 M. Dolores Ruiz 13118692 Cambrils Club Natació Màster

 
XXV TRAVESSA A LA PLATJA DE LA PINEDA PETITA MASCULI

Posicio TEMPS DORSAL NOM COGNOM FITXA CLUB CATEGORIA
1 15,50 18 POL Parra estrade 39954998 Club Natació Reus Ploms Aleví
2 15,56 13 FERRAN Sire figueras 39940727 Club Natació Reus Ploms Aleví
3 16,25 45 Roger Caparrós Checa 48277042 C.N. Tarraco Aleví
4 16,51 44 Adria Prades Calin 48278245 C.N. Tarraco Aleví
5 16,58 31 AARON Queralt fontanet 20911196 C.N. VINAROS Aleví
6 17,15 12 Marc Martos Ramon 39935626-J Club Natació Reus Ploms Aleví
7 17,21 14 Ivan Centellas Rivera 39955119-W Club Natació Reus Ploms Aleví
8 17,25 20 ALEX Ruiz urbaneja 39951686L Club Natació Reus Ploms Aleví
9 17,56 11 ALEIX Aznar beltran 47593181 CLUB ESPORTIU MEDITERRANI Benjamí
10 17,57 24 aitor Moreno cortes 39940289 Club Natació Reus Ploms Aleví
11 18,18 21 MARC Canaldas  bondia 39868578 Cambrils Club Natació Aleví
12 18,22 313 Adriá Exposito Rus Cambrils Club Natació Aleví
13 18,23 17 Marc Roch Llorens 45129176 Club Natació Sitges Aleví
14 18,46 315 Fernado Robles Ciguentes Cambrils Club Natació Aleví
15 19,06 35 Ian Calvo Rivas 47937848 C.N. VINAROS Benjamí
16 19,07 9 JUAN ANTONIO Maldonado gonzalez P00485021 C.N. VILA-SECA Aleví
17 19,19 40 Arturo Gaspar Bello 73221950 Stadium Casablanca Aleví
18 19,46 46 AARON Alija Rafi 39937482Y Cambrils Club Natació Aleví
19 19,47 15 Marc Sancho Espasa 39953005G Club Natació Reus Ploms Aleví
20 19,51 43 Adriá Cabello Berzosa 49318663Q Club Natació Reus Ploms Benjamí
21 19,59 30 arnau Sole cañizares 47750623 cn sant sadurni Benjamí
22 20,22 42 Ivan Alloza Boullosa 25355386 Stadium Casablanca Benjamí
23 21,33 39 Tizziano Conti Andreoti 8626925 Stadium Casablanca Benjamí
24 21,35 41 Victor Gaspar Bello 73221951 Stadium Casablanca Benjamí
25 22,06 33 rafa Aldecoa salazar 49648384D Cambrils Club Natació Benjamí
26 22,15 6 POL Vara guirado 48277221 C.N. VILA-SECA Benjamí
27 22,29 32 BORJA Queralt fontanet 20911197 C.N. VINAROS Benjamí
28 23,22 7 GUILLEM Perez leon P00485015 C.N. VILA-SECA Benjamí
29 23,51 37 Jan Garcia Cort{es 77792394 Club Natació Reus Ploms Aleví
30 23,54 321 David Solanellas Griso 39942277 Club Natació Reus Ploms Aleví
31 24,57 22 JAVI Segovia linares 77792925 Club Natació Reus Ploms Pre-benjamí
32 25,12 28 raul Maldonado muñoz 47116922l cn sant sadurni Pre-benjamí
33 25,14 312 Fran Grima Gamez Runners World Tarragona Aleví
34 25,15 23 ALVARO Sanchez lopez 43339882 C.N. VILA-SECA Aleví
35 25,20 26 joan Castro hernandi 48099582 cn sant sadurni Benjamí
36 25,52 319 lluc ferrer escobe Club Natació Reus Ploms Aleví
37 25,54 38 Lazzaro Conti Andreoti 86626848 Stadium Casablanca Pre-benjamí
38 26,11 19 GENÍS Norte san juan 39862285L Club Natació Reus Ploms Benjamí
39 29,52 29 oscar Navarro font 48090691 cn sant sadurni Benjamí
40 31,22 34 NIL Anglés Olive 39962545E Cambrils Club Natació Pre-benjamí
41 33,56 1 Xavier Pagà Matamoros 49632694M CN.TORTOSA Pre-benjamí
42 36,40 27 pau Figueras guzman 238896230 cn sant sadurni Pre-benjamí
43 40,26 317 Erick Sanchez Sanchez INDEPENDENT Aleví

 
XXV TRAVESSA A LA PLATJA DE LA PINEDA PETITA FEMENI

Posicio TEMPS DORSAL NOM COGNOM FITXA CLUB CATEGORIA
1 15,18 68 Yanira Serra Carrasco 47953701N Club Natación Cornella Aleví
2 15,56 71 Beatriz Martinez Ruiz 39472821 Cambrils Club Natació Aleví
3 16,43 59 LAURA Jimenez huertas P00485012 C.N. VILA-SECA Aleví
4 17,42 82 emma Arranz sabadell 47962188 cn sant sadurni Aleví
5 17,43 65 ARIADNA Padilla mu P00272073 CN.lleida Aleví
6 17,50 55 MONTSERRAT Fernandez gomez 48275819 C.N. VILA-SECA Aleví
7 17,51 85 sara Navarro font 48090689 cn sant sadurni Aleví
8 17,52 84 noelia Garzon escamilla 49244489 cn sant sadurni Aleví
9 17,57 87 mariona Perez anton 47752576 cn sant sadurni Aleví
10 18,12 70 Silvia Prieto ferrer 54152820X Cambrils Club Natació Aleví
11 18,22 95 Mireia Pujol Hernandez 47852684 C. N. Sitges Aleví
12 18,23 93 Miriam Ciurana Casas 39962189 C.N.REUS PLOMS Aleví
13 18,24 175 Judith Pe 39976692R C.N.REUS PLOMS Aleví
14 19,32 97 natalia Naya Moreno 77221645 Stadium Casablanca Benjamí
15 19,49 83 natalia Evangelista gasca 471189680 cn sant sadurni Aleví
16 19,53 53 MARIA Fernandez gonzalez 48014904 C.N. VILA-SECA Aleví
17 20,05 80 Ariadna Garrido Gasca 39470620 K Cambrils Club Natació Aleví
18 20,11 303 Irina Sebastia Moya C.N. VINAROS Benjamí
19 20,12 98 Alba Gonzalez Nuez 48015080 C.N. Tarraco Benjamí
20 20,13 99 ANNA Claver Marca P00064999 C.N. Tarraco Benjamí
21 20,15 69 Àngels Caballé Roca 47477228F Club Natació Amposta Aleví
22 20,33 73 Laura Alejandra Serrano Aravena 21160216D Cambrils Club Natació Aleví
23 20,34 310 Tiana Martinez C.N.Vilaseca Aleví
24 21,33 89 elisenda Ruiz tarrida 23869198 cn sant sadurni Benjamí
25 21,50 54 ABRIL Rius palleja 48139590 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
26 21,55 62 JUDITH Montano hernandez P00485019 C.N. VILA-SECA Benjamí
27 22,07 60 LORENA Jimenez huertas P00485016 C.N. VILA-SECA Benjamí
28 22,17 50 AMBAR MARIA Campos pineda 4814227 C.N. VILA-SECA Benjamí
29 22,25 67 CRISTINA Garcia kirichenko 47932532 CN.lleida Aleví
30 22,50 81 marta Arranz sabadell 47962189 cn sant sadurni Benjamí
31 22,55 78 ARIADNA Flor salvado 39899903 C.N. VILA-SECA Aleví
32 23,44 66 ANNA Gimenez huguet 39937523 C.N.REUS PLOMS Benjamí
33 23,57 49 Laura Prades Calin 48278246 C.N. Tarraco Benjamí
34 25,22 75 MARINA Torres crespo 49422749 C.N. VILA-SECA Benjamí
35 25,35 96 Jennifer Guerrero Rusiñol 48268967V Independent Benjamí
36 25,40 94 SILVIA Milian serret 47477993 C.N. VINAROS Benjamí
37 26,11 64 ROCIO Murillo cornejo P00485112 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
38 29,39 86 jana Perez anton 47752577 cn sant sadurni Pre-benjamí
39 31,25 92 laia Sole cañizares 47752806 cn sant sadurni Pre-benjamí
40 31,97 88 maria Perez rodriguez p01049003 cn sant sadurni Benjamí
41 33,47 77 CRISTINA Sanchez gonzalez 43477877 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
42 36,40 74 GEMMA Beltran anitua 39779700 C.N. VILA-SECA Pre-benjamí
43 45,00 91 carla Sebastia moron 48101699 cn sant sadurni Benjamí
44 DESCALIFI 90 maria Sebastia moron 48101698 cn sant sadurni Benjamí

XXV Travessa a la Platja de La Pineda 29 juliol 2012

El Club Natació Vila-seca  celebra la  XXV  Travessa a la Platja de la Pineda  el pròper 29 de Juliol del 2012.

La Travessa esta dotada de tres Premis en metal.lic per als 3 primers classificats i trofejos per classificació. Tots els participants rebran una entrada gratuïta al PARC AQUOPOLIS  de La Pineda.

Més informació: XXV travessiaCAT

XXIV Travessia nedant a la platja de la Pineda

Aquest diumenge dia 1 d’agost a partir de les 9.00h al polígon l’Alba de Vila-seca, tindran lloc les curses ciclistes de Festa Major, organitzada pel Club Ciclista Vila-seca i l’Escola de Ciclisme Municipal de Vila-seca i patrocinada per l’Ajuntament de Vila-seca.

A la cursa, puntuable per la “F.C.C. Copa Catalunya”, hi participaran corredors de les categories benjamins, principiants, alevins i infantils. La cursa també forma part de la F.C.C Xallenge sèniors i màsters 30.

El recorregut a realitzar té una corda aproximada de 1.250 metres i es preveu la participació de nombrosos corredors de la demarcació. El més petits realitzaran una cursa que consistirà en la realització d’una volta al circuit i els més grans, els infantils de 2n any, realitzaran un total de 20 voltes al circuit amb sprints de 4 a 5 voltes.

El mateix dia també es disputarà la tradicional Travessia Nedant a la platja de la Pineda, que aquest any arriba a la seva XXIII edició. Els alevins sortiran a les 10.30h des del Restaurant Reymar i recorreran 700 metres; mentre que la resta de categories començaran la travessia des dels Apartaments Paradis Playa a les 11.30h i recorreran 1.700 metres. L’arribada per totes les categories tindrà lloc al davant de l’Hotel Donaire.

La Travessia Nedant a la platja de la Pineda està organitzada pel Club Natació Vila-seca i el lliurament de trofeus es realitzarà durant la tarda a l’interior del Parc Aquàtic Aquopolis de La Pineda.

NOM I EDICIÓ: XXIV Travessia nedant a la platja de la Pineda

TIPUS: Natació

DATA: 31 de juliol de 2011

DISTÀNCIA (metres):

POBLACIÓ: Vila-seca 43481

COMARCA: Tarragonès

PROVÍNCIA: Tarragona

HORA: 10:00

LLOC DE SORTIDA: Platja de la Pineda

LLOC D’ARRIBADA: Platja de la Pineda

RUTA:

ORGANITZADOR: Club Natació Vila-seca

TELÈFON: 977 309 300

El C. N. Vila-seca participa al Campionat de Catalunya de Relleus de nens entre 8 i 12 anys

El passat cap de setmana dies 11 i 12 de juny es va cel·lebrar a les instal·lacions del C.N. Reus Ploms la final del Campionat de Catalunya de Relleus de nens i nenes entre 8 i 12 anys.


L’equip de relleus del C.N. Vila-Seca format pels nedadors Guillem Pérez, Hugo Moreno, Sheila García i Judit Montano (d’esquerra a dreta a la foto i tots ells nascuts l’any 2003) va classificar-se en les eliminatòries prèvies per poder participar en el Campionat en la 24ena posició. El dia del Campionat van millorar significativament el seu temps fent una molt bona cursa de relleus i finalment quedant en 12ena posició de tot Catalunya. Aquests últims anys el C.N. Vila-Seca ha apostat molt fort per nedadors joves i actualment estan obtenint els primer fruits. Ja han iniciat la campanya per a que nous nedadors s’incorporin al Club i durant el mes de Juliol els nens i nenes nascuts en els anys 2004 i 2005 poden anar a aprendre a nedar durant tot el mes i tres dies a la setmana de forma gratuïta.